Mountain Resort - River, Ždiar 451

Mountain Resort - River

V ponuke sú štyri štýlové izby a dva mezonetové apartmány pre väčší komfort počas dovolenky. V penzióne je situovaná design reštaurácia & bar & zadná terasa na letné posedenie s výhľadmi na Belianske štíty. Penzión ponúka raňajky a večere podávané bufetovým spôsobom aj pre neubytovaných hostí.

Ubytovanie (izby)

Každá izba alebo disponuje manželskou posteľou a rozkladacím gaučom vhodným, ako prístelka pre deti. Antialergické vankúše a periny s damaškovým povlečením, LCD televízor , WiFi pripojenie, izbový termostat s individuálnym nastavením teploty.

Ubytovanie (apartmány)

Penzión River je postavený v štýle drevenice s kombináciou moderného štýlu, komfortu a elegancie. Záleží nám na Vašom pohodlí, preto sme venovali dostatočnú pozornosť výberu kvalitných matracov pre Váš pokojný spánok. Do nového rána sa zobudíte rozprávkovo oddýchnutí a postačí pár krokov, aby ste si dopriali bohaté raňajky v reštaurácii, ktorú si zamilujete pre jej jedinečnosť.

Welness

Vírivý kúpeľ (jacuzza) luxusný pôžitok a relaxovanie. Ponorte sa a vychutnajte si príjemné relaxu a súkromia. Doprajte si celotelovú masáž bubliniek s pohárom šumivého vína. Jacuzzi disponuje tryskami vyháňajúcimi vzduch do kúpeľa, prúd vody vytvára perličkový kúpeľ a hydratačnú masáž. Teplota vody je nastavená na príjemných 38 °C. Jacuzza otvorená denne od 11:00 – 20:30 hod.

Reštaurácia a bar (raňajky a večere)

Štýlová reštaurácia s design prvkami dreva a skla, príjemná hudba a priateľský personál. Deň môžete začať bohatou ponukou raňajkového bufetu. Na záver dňa, po letnej turistike alebo po výdatnej lyžovačke si môžete dopriať večeru, ktorú pripravujeme podľa tradičných slovenských receptov.
Večera je podávaná bufetovým výberom. Vítaní sú aj hostia, ktorí nie sú v resorte ubytovaní. Štýlový bar so znamenitou ponukou vín, piva a lahodnej kávy Lamborghini vytvorí tú správnu atmosféru pre Vašu chvíľu pohody.

Letná terasa

Posedenie v zadnej časti penziónu pri rannej káve alebo večernom pohári vína, výhľady na Belianske štíty umocňujú pocit z príjemne prežitej dovolenky.

Kontakty

Mountain resort - River
Ždiar 451, 05955

tel.: 0911 109 202, 0917 864 096
email: info@mrz.sk

Odkazy

webstránka | facebook | booking.com | hauzi.sk | megaubytovanie.sk

Onlie rezervácia

https://river-booking.mrz.sk/rezervacia