Penzión Blanka, Ždiar 393

Penzión Blanka** — Rodinný penzión s Wellness

Penzión Blanka** Vám ponúka pohodlné ubytovanie v 4 krát dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 2 krát trojlôžkových, 1 krát v štvorlôžkovej izbe a jednom rodinnom štúdiu pre 5 osôb s dvoma oddelenými spálňami.

Ubytovanie

Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, WC, sušičom na vlasy, rádiom, TV/SAT a WIFI pripojením zdarma.

Stravovanie v penzióne

Ponúkame Vám možnosť stravovania v našej štýlovej zrubovej reštaurácii. Raňajky formou švédskych stolov a večere formou výberu z dvoch menu. Súčasťou reštaurácie je aj bar spolu s výčapom a menším občerstvením.

Wellness a sauna v Ždiari

Naše novootvorené rodinné Wellness, ponúka našim klientom oddych
a relax vo vírivej vani pre 5 osôb a infra-saune pre 4 osoby spolu so svetelnou terapiou a príjemnou relaxačnou hudbou. Vstup do Wellness je súkromný, za poplatok. Klienti ubytovaní v našom rodinnom penzióne, majú k dispozícii komfortné ubytovanie, chutné domáce stravovanie, oddych a relax vo Wellness - všetko pod jednou strechou.

Okolie penziónu

V celom penzióne je dostupný bezdrôtový WIFI internet, ktorého používanie je zdarma. Taktiež je pokrytý signálom všetkých našich mobilných operátorov. Vonkajšia letná terasa je určená pre príjemné posedenie a relax. Deti majú možnosť využiť priestory letnej terasy s množstvom hračiek. Vnútorný objekt penziónu je nefajčiarsky. Penzión Blanka** má osem parkovacích miest.

Cenník ubytovania

Kontak a informácie

Jozef a Blanka Andrášovci
tel.: +421 908 974 823, +421 908 260 340
email: blanka@zdiar.sk

Odkazy

webstránka | facebook | booking.com | hauzi.sk | megaubytovanie.sk