Penzión Soňa, Ždiar 258

Penzión Soňa, Ždiar 258

Penzión Soňa Vám už viac ako 22 rokovo ponúka rodinné ubytovanie v Ždiari so stravovaním. Ponúkame Vám samostatné apartmány s výhľadom na hory. Každý apartmán alebo izba je vybavená vlastnou kúpeľňou.

  • izby a apartmány s vlastnou kúpeľňou
  • reštaurácia pre ubytovaných
  • fínska sauna a oddychová zóna
  • altánok a posedenie
  • detský kútik a zábavný park

Ponuka ubytovania

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v 5-tich izbách/apartmánoch. Každá izba alebo apartmán ponúka vlastnú kúpeľňu prípadne kuchynku.

Suita s jednou spálňou.

Apartmán ponúka obývaciu a spálňovú časť s veľkou manželskou posteľou, spálňou pre deti a jedálenská časť. K izbám patrí kúpeľňa s WC, TV-SAT, kuchynským kútom, WiFi internet.

Suita s 2 spálňami.

Apartmán Suite – komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s výhľadom na Belianske Tatry. Predsieň, dve izby v jednej manželská posteľ, v druhej dve samostatné postele. K izbám patrí kúpeľňa s WC, LCD TV so satelitným príjmom, chladnička a bezdrôtový (wifi) internet. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. Pre hostí je k dispozícii spoločná kuchyňa s posedením.

Izba s manželskou posteľou č. 3.

Samostatná izba s kúpeľňou a kuchyňou Trojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wifi nonstop internet, chladnička, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí je spoločná kuchynka.

Izba s manželskou posteľou č. 1.

Trojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wifi nonstop internet, chladnička, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí je spoločná kuchynka.

Štvorlôžková izba č. 2.

Štvorposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre štyri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wi-Fi nonstop internet, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí je spoločná kuchynka.

Viac informácii a fotografií o penzióne Soňa nájdete tiež na stránke penziónu:

Reštaurácia pre ubytovaných

Ponúkame Vám ubytovanie so stravovaním v obci Ždiar. V útulnej reštaurácii Vám ponúkame raňajky alebo večere na objednávku. Reštaurácia Ždiar tiež môže byť využitá na večerné posedenie alebo, ako miesto kde sa všetci stretnete a vychutnávate si čas Vašej dovolenky u nás.

Fínska sauna

Vychutnávajte si oddych vo fínskej sauna. Po namáhavej, celodennej lyžovačke Vám padne horúca sauna na úžitok a zároveň si pri nej oddýchnete. Na odvážnych čaká ľadová sprcha!

Oddych v penzióne Soňa

Oddychová zóna – bezprostredne pri reštaurácii je miesto, kde si môžte vychutnávať oddych alebo sa zabávať napríklad hrou. Stolný futbal, spoločenské hry alebo posedenie na terase.Kontakt a informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nás smelo kontaktujte. Pre overenie dostupnosti voľných termínov, pre viac informácií ohľadom nášho ubytovania a reštaurácie alebo v prípade, že hľadáte aktuálne informácie o lyžiarských podmienkách, možnostiach trávenia voľného času v okolí nám môžte zatelefonovať alebo napísať správu

Penzión Soňa, Ždiar 258
tel.: +421 0905 767 102
email: info@penzionsona.sk

Odkazy

webstránka | facebook | booking.com | hauzi.sk | megaubytovanie.sk