Privát Bachledova dolina, Ždiar - Bachledova dolina 764

Privát Bachledova dolina, Ždiar, Bachledova dolina 764

Ubytovanie v súkromí v Bachledovej doline. Možnosť prenajať ako celý objekt alebo ako dva samostatné apartmány na dvoch poschodiach:

  • dva samostatné apartmány
  • spoločenská miestnosť a detský kútik
  • parkovanie priamo pri objekte
  • zľavy z ubytovania počas celého roka

Ubytovanie

Apartmán č. 1

Apartmán č.1 sa nachádza na prízemí Privátu Bachledova dolina. Skladá sa z rodinnej izby (dve izby prepojené spoločnou kúpeľňou a toaletou, TV/SAT) a ďalšej izby s vlastnou kúpeľnou, toaletou a TV.

Apartmán č. 2

Apartmán č.2 sa nachádza v podkroví Privátu Bachledova dolina. Pozostáva z dvoch izieb (každá s TV prijímačom a vlastnou kúpeľňou s toaletou) a príručným, plne vybaveným kuchynským kútom.

Okolie privátu Bachledova dolina

Privát Bachledová dolina sa nachádza v hornej časti Bachledovej doliny. Ponúka výhľad na celú dolinu spolu s výhľadom na Belianske Tatry. V okolí penziónu nájdete pokoj a kontakt s prírodou. Pre pohodlné a ničim nerušené trávenie voľného času u nás Vám ponúkame posedenie na terase v bezprostrednej blízkosti privátu. Pohodlné posedenie so slnečníkom poslúži počas grilovačky. Deti sa zabavia na hojdačke, ktyorá je rovnako priamo na terase pred privátom.Fotogaléria ubytovania

Pre viac aktuálnych fotografií nášho ubytovania a okolia nášho privátu navštívte našu online foto galériu:

Výhody pre ubytovaných

Všetko pre Váš dokonalý pobyt. Užite si pobyt v v útulných izbách, oddýchnite si v príjemnej, podomácky zariadenej spoločenskej miestnosti s teplom krbu, načerpajte energiu v priľahlej záhrade pri dobrom pivku či kotlíkovom guláši.

Všetko pre Vašich najmenších. U nás nájdete všetko potrebné pre tých najmenších a najdôležitejších: detský kútik s množstvom hračiek a kníh, športový či golfový kočík k zapožičaniu, detskú postieľku, jedálenské stoličky pre deti, hneď pri dome pieskovisko i hojdačky.

Atrakcie a voľný čas

Nájdete nás v Bachledovej doline, ktorá ponúka množstvo atrakcií počas celého roka. Rovnako aj obec Ždiar a región Belianske Tatry sú obľúbeným miestom pre trávenie voľného času počas všetkých ročných období. Zopár typov na výlety nájdete na našej stránke:

Cenník ubytovania

Preštudujte si aktuálny cenník ubytovania v Priváte Bachledova doliuna na naše webstránke:

Kontakt

Bachledova dolina 764, Ždiar, 05955
Karolína Bachledová
tel.: 0907 238 102
privatbachledovadolina@gmail.com

Odkazy

webstránka | facebook | booking.com | hauzi.sk | megaubytovanie.sk


Odporúčame

Pozrite si tiež ubytovanie v súkromi Apartmán Bachledova dolina len 100 metrov od nás

1 Like